ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (XHM405) 03-06-2020

• Παράδοση Εργασιών

Στην ιστοσελίδα του μαθήματος θα αναρτηθεί ο κατάλογος των φοιτητών που παρέδωσαν τις Εργασίες 1 και 2. Επειδή υπήρξαν κάποια προβλήματα στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο του Πανεπιστημίου 26 και 27/05 κάποιες εργασίες που είχαν σταλεί δεν παραδόθηκαν. Όσα ονόματα είναι σκιασμένα με κίτρινο δεν φαίνεται να παρέδωσαν την Εργασία 2. Σας παρακαλώ να ελέγξετε τον κατάλογο.

2) Τελική εξέταση του μαθήματος Περιβαλλοντική Χημεία

Η τελική εξέταση του μαθήματος Περιβαλλοντική Χημεία θα γίνει εξ αποστάσεως με την πλατφόρμα SOCRATIVE στις 26/06/2020 (βλ. Πρόγραμμα εξεταστικής).

Σύντομα θα δοθούν όλες οι αναγκαίες οδηγίες για την χρήση της πλατφόρμας πριν την εξέταση του μαθήματος (μέχρι 15/06/2020).

Παρακαλούνται οι Φοιτήτριες και οι Φοιτητές  να επισκέπτονται την ιστοσελίδα του μαθήματος:

[http://www.chemistry.uoc.gr/xhm405/]

Με φιλικούς χαιρετισμούς.