ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ ΓΕΝΙΚΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ

Α) ΓΙΑ ΕΙΣΑΧΘΕΝΤΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟ 2016

Οι φοιτητές/τριες που επιθυμούν να εξεταστούν στο μάθημα «ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΓΕΝΙΚΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΧΗΜ-047» την περίοδο Σεπτεμβρίου, να το δηλώσουν (χρησιμοποιώντας το ιδρυματικό τους e-mail) στον διδάσκοντα (kornilis@uoc.gr) με κοινοποίηση στην κα. Μπουραντά (bourantn@uoc.gr) ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 24/8/2020.

Οι εξετάσεις του μαθήματος θα πραγματοποιηθούν προφορικά εξ αποστάσεως  σε ημερομηνία και ώρα που θα ανακοινωθούν από το Τμήμα Χημείας στο αναλυτικό πρόγραμμα εξετάσεων του Σεπτεμβρίου.

Β) ΓΙΑ ΕΙΣΑΧΘΕΝΤΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ 2016

Οι φοιτητές/τριες που επιθυμούν να εξεταστούν στο μάθημα «ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΓΕΝΙΚΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ Ι ΧΗΜ-111» την περίοδο Σεπτεμβρίου, να το δηλώσουν (χρησιμοποιώντας το ιδρυματικό τους e-mail) στον διδάσκοντα (kornilis@uoc.gr) με κοινοποίηση στην κα. Μπουραντά (bourantn@uoc.gr) ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 24/8/2020.

Οι εξετάσεις του μαθήματος θα πραγματοποιηθούν γραπτώς με φυσική παρουσία  σε ημερομηνία και ώρα που θα ανακοινωθούν από το Τμήμα Χημείας στο αναλυτικό πρόγραμμα εξετάσεων του Σεπτεμβρίου.

Γ) ΓΙΑ ΕΙΣΑΧΘΕΝΤΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ 2016 ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΠΡΩΤΟΕΤΩΝ*

Οι φοιτητές/τριες που επιθυμούν να εξεταστούν στο μάθημα «ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΓΕΝΙΚΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΙ ΧΗΜ-112» την περίοδο Σεπτεμβρίου, να το δηλώσουν (χρησιμοποιώντας το ιδρυματικό τους e-mail) στον διδάσκοντα (kornilis@uoc.gr) με κοινοποίηση στην κα. Μπουραντά (bourantn@uoc.gr) ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 24/8/2020.

*ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ για τους ΠΡΩΤΟΕΤΕΙΣ:

• Για το ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΓΕΝΙΚΗΣ Ι απαιτείται δήλωση για τη συμμετοχή στις εξετάσεις.
  • Για το ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΓΕΝΙΚΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΙ δεν απαιτείται δήλωση.