Για τη διευκόλυνση της διαδικασίας για την υποβολή των αιτήσεων σίτισης-στέγασης των φοιτητών, έχει ανακοινωθεί στον ιστότοπο της Φοιτητικής Μέριμνας οδηγίες σχετικά με το πώς θα λάβουν οι φοιτητές το πιστοποιητικό αναλυτικής βαθμολογίας μόνοι τους.

Παρακάτω είναι ο σύνδεσμος της ανακοίνωσης για την παράταση της διαδικασίας υποβολής αιτήσεων σίτισης και στέγασης:

Το περιεχόμενο της ανακοίνωσης που αφορά στο πιστοποιητικό είναι:

Επισημαίνεται
Σύμφωνα με το νέο σύστημα μοριοδότησης, έχει προστεθεί επιπλέον υποχρεωτικό δικαιολογητικό το Πιστοποιητικό Αναλυτικής Βαθμολογίας.
Λόγω του υπερβολικού φόρτου εργασίας που έχει προστεθεί στις Γραμματείες των Τμημάτων, σας γνωρίζουμε ότι μπορείτε μόνοι σας, μέσα από το student web, στην καρτέλα βαθμολογίες να επιλέξετε  «ανά εξάμηνο»  και στην συνέχεια πατώντας  δεξί κλικ να επιλέξετε «εκτύπωση» και να σώσετε το αρχείο σε pdf.
Βαθμολογίες που εμφανίζονται με PrtScn (print screen)  δεν γίνονται δεκτές.

Εκ μέρους των Γραφείων Φοιτητικής Μέριμνας