Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι από Δευτέρα  07/10/2019 έως και Δευτέρα 21/10/2019 μπορείτε να πραγματοποιήσετε τη δήλωση μαθημάτων σας μέσω του StudentsWeb για το τρέχον χειμερινό εξάμηνο α.ε. 2019-20. Μέσα σε αυτό το διάστημα θα μπορείτε να επεξεργάζεστε/διορθώνετε και να υποβάλετε τη δήλωσή σας.

Παρακαλούμε, πριν κάνετε τη δήλωσή σας, να διαβάσετε τις λίστες με τα προσφερόμενα μαθήματα του Τμήματός μας αλλά και των άλλων Τμημάτων (δείτε ανάρτηση στο site του Τμήματος).

Υπενθύμιση: Πρώτα δηλώνετε τα οφειλόμενα μαθήματα των προηγούμενων ετών & κατόπιν συμπληρώνετε μαθήματα από το έτος σας.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Η δήλωση μαθημάτων σημαίνει και ανανέωση εγγραφής στο εξάμηνο.

Για τους 1/ετείς φοιτητές η δήλωση μαθημάτων θα πραγματοποιηθεί από τη γραμματεία.

Για οποιοδήποτε πρόβλημα παρακαλούμε επικοινωνήστε με τη γραμματεία προπτυχιακών σπουδών .